Обложување со полиестерски табли

Заштитно обложување со полиестерски табли на товарен простор на секаков вид комерцијални возила. Oтпорност од гребење и лизгање, издржливост како и леснo чистење и одржување се главните карактеристики на нашите полиестерски панели кои можат да бидат со или без изолација. Побарајте ја Вашата понуда на: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.


Печати   Е-пошта